yo! fuck boy.

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 878

Skąd: A z serca Uru-kuna, ha! xD

PostWysłany: Pon 14:05, 30 Cze 2008    Temat postu: Nonsensopedia xP [znalezione śmieszne teksty]

Jeja, tu śmieszne jest wszystko.
Ale dawajcie xP
iitsuś.

Posty: 878

PostWysłany: Pon 14:21, 30 Cze 2008    Temat postu:

Z artykułu: Rumunia vs. Francja (EURO 2008)

Ciekawe co by było, jakby wujek Paweł dowiedział się tego, że Francja to w 90% importowane bambusy?

Komentator zdecydowanie nie na temat

Mecz Rumunia vs. Francja (EURO 2008), który rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego i nie tylko, jest pierwszym spotkaniem w typowanej na grupę śmierci, grupie C. Typ grupy, oczywiście, słuszny, ale jeśli chodzi o śmierć z nudów.

11 minuta. Rumuni nadal koszą, gryzą, straszą, pchają się łokciami. W 13 minucie Francuzi zaszarżowali na własną bramkę, ale Coupet obronił. Aż sami Rumuni się zdziwili.

42 minuta Do bramki Rumuńskiej wpada ręcznik. Miała być bramka dla Francuzów, jest żółta kartka dla Rumuna a Michniewicz tonuje podniecenie Wójcika na temat sędziowania.

Przerwa
0:0, wszyscy zdrowi, grzeczni, kulturalni, spokojni (nawet piłkarze) i ubezpieczeni. Straty: 3 tysiące krzesełek i 20 ton betonu po stronie rumuńskiej. Zginęły także mikrofony sędziemu bocznemu.

A reprezentację Afryki i francuskich imigrantów to zniosą chyba na taczkach. [bo w reprezentacji Francjii jest aż dwóch Francuzów xP]

Medic! - Komentator zachłysnął się w 66' minucie akcja Francuzów Afrykańczyków. [pfff. w oryginalnej wersji "Francuzów" było przekreslone...]

Po tym jak Rumun wycyganił wolnego a inny zmianę na czas, sędzia nie zakończył meczu.

Z artykułu: Austria vs. Polska (EURO 2008)

Kurwa, od 3 imprez gramy z gospodarzami!
Twój stary pierdoli od rzeczy

Daję 2:1 dla Polski, ale równie dobrze może być odwrotnie.
Lech Wałęsa o brutalnych realiach futbolu

Staraliśmy się rozpić Adreasa Ivanschitza żubrówką, ale się nie udało...
Bożydar Iwanow najwyraźniej nie wierzy w naszych

Futbol to jednak piękny jest...
Mateusz Borek wzruszony po 1. golu Polaków w ogóle

To dzięki mnie! Ja dałem obywatelstwo temu... jak mu tam...
Lech Kaczyński o meczu

Jak zostanę prezydentem, będziemy mieli jedenastu Rogerów
Donald Tusk o meczu

@#%%$&$^*^#$%# SĘDZIA!
Polak po meczu

Flagi Tyskiego na całą wysokość masztu. Jeszcze Polska nie zginęła!. Pamiętaj, prawdziwy Polaku – Austriacy to kryptoniemcy. Zakon Krzyżacki ma nawet w Wiedniu swoją oficjalną siedzibę.

Smarkacze, jak wy nosicie tę flagę, austriackie smarkacze? Z szacunkiem! Co tak krzywo, tępaki! Panie, jak się ta młodzież rozpuściła, szkoda gadać!

Polski hymn grany w tempie oberka. Z kolei hymn austriacki powolny, nostalgiczny wręcz, cokolwiek to znaczy. No tak, dla nich to też mecz o wszystko.

Austriacy w czerwonych ciuszkach, Polacy w białych. Literki i cyferki odwrotnie.

Nasi zaczęli. Roger w składzie, Jop się buja, będzie śmiesznie. Polacy z większym przekonaniem, cokolwiek by to miało znaczyć. W szóstej minucie Ivanschitz odczuwał chyba jeszcze skutki żubrówki, przestrzelił z dobrych paru metrów... Nasz prezydent wstał z miejsca i zaczął wrzeszczeć coś o AKSLOPie

Beenhakker macha rękoma, a potem... Gdyby Boruc zamiast bronić setki, wypijał jedną, biłby już kompletnie pijany. 20 minuta, wynik meczu Austria vs. Boruc, ciągle 0:0. Borek zachłysnął się Austriakami. W sumie żeluś... Boruc znowu... on chyba tyle to na treningu nie broni... w końcu mu ręce połamią... 27 minuta, Polacy grają tak, że komentatora zatyka jak wietnamską muszlę klozetową. Boruc żondzi.

30 minuta... 1-0!!! ROGER!!! JUŻ ZAWSZE BĘDZIESZ POLAKIEM!!

Po minucie wracamy do starej gry. Krzynówek porusza się jak wóz z węglem. Co gorsza, Jop porusza się jak cały transport.

Benhakkher wrzeszczy na Golańskiego, który ma zmienić Wasilewskiego. Czyżby Wasylowi pękły spodenki? Na szczęście schodzi Mariusz „Oklaski” Jop.

Borek ma nadzieję, że Bóg pozostanie Polakiem. Nie no, spoko, jak się nie umie grać, to pozostało się modlić.

Roger zaplątał się jak Rasiak, co nie przeszkodziło w komplemencie pod jego adresem. To brazylijskie zagranie, zdaniem Borka. W odpowiedzi brazylijskie zagranie Bąka – wybicie na pałę.

Rzut wolny. Krzyniuuuuuu... uuu.... i dupa.

Ale nasi cisną, aż się muszla komentatorowi odetkała. 68 minuta. Krzynówek. Bomba. Maczo. Rożny.

76 minuta, Vastić odnotowuje zabójstwo gołębia na rosół.

Chwila napięcia. Boruc vs. jakiś wieśniak z gór. (PRZERWA, lepiej z Lays!) No i C.H.U.J. 1:1. Fuck the sędzia.
Króciutko podsumowując:
Do 29 minuty: Austria 0 - Boruc 0
Od 30 minuty: Austria 0 - Brazylia 1
Od 45 minuty: Austria 0 - Polska 1
93 minuta: (za przeproszeniem) Sędzia 1 - Polska 1

Studio
Studia nie będzie, realizator zdechł na zawał, sędzia ukrywa się u Ben Ladena.

Starczy, nie? XP

Ostatnio zmieniony przez iitsuś. dnia Pon 14:21, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Web Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)